Playing with English !
Engels voor 10 tot 13-jarigen
Doelgroep
Deze cursus is bedoeld voor leerlingen uit het 5de en 6de leerjaar en het 1ste jaar secundair, die graag spelenderwijze Engels leren.
Inhoud
In deze cursus wordt aangeknoopt met de Engelse woorden die je als jongere al kent.
Maar uiteindelijk zal je heel wat beter gaan verstaan wat die zangers en zangeressen eigenlijk te vertellen hebben. Je leert op een leuke manier heel wat woordenschat bij om jezelf al verstaanbaar te kunnen maken in deze wereldtaal. Jezelf voorstellen, vertellen over je hobby’s, de weg vragen, …. het zal allemaal voor jou geen probleem zijn. Het wordt plezierig en praktisch bruikbaar op reis en in contacten met anderstaligen. Bovendien heb je dan al een aardige voorsprong als je echt de taal begint te leren.
Doelstelling
Na deze cursus hebben de deelnemende jongeren een gestructureerdere basiskennis van de Engelse taal en kunnen ze zich verstaanbaar maken in basisgesprekken in het Engels.
Data
10 donderdagnamiddagen:
1 maart – 8 maart – 15 maart – 22 maart – 19 april – 26 april – 3 mei – 10 mei – 24 mei – 31 mei 2012
telkens van 16 tot 17 uur
Docent
Ann Spetebroot is leerkracht Engels en Nederlands in de eerste graad van het Sint-Michielscollege Schoten. Gedurende haar leerkrachtenopleiding ging ze op buitenlandse stage in Leicester (Groot-Brittannië) en heeft ze er kort lesgegeven.
Aantal deelnemers
10 – 20
Prijs
€ 35 per persoon, lesmateriaal inbegrepen.
Code
OLC 2012/01
|